adobe flash player

Adobe Flash Player pro android

Od 15. srpna není v androidím "obchod play"  k dospozici ke stažení aplikace adobe flash player. V současnosti již nejsou vyvíjeny nové verze. V případě potřeby jej můžete stáhnout na webu společnosti adobe: zde

Jak zvýšit hlasitost telefonu nebo tabletu s OS Android

zvyseni hlasitosti android

 

 Levnější telefony nebo tablety mají zpravidla problém s hlasitostí levných integrovaných reproduktorů (nebo reproduktoru). Existuje spousta více či méně dobrých aplikací, které jsou více či méně zahlceny reklamami.

Na internetu již běží SMS brána, která umí poslat SMS zdarma na číslo virtuálního operátora!

Jedním z nedostatků, na který naráželi zákazníci virtuálních operátorů byla absence SMS brány, prostřednictvím které by mohli zasílat SMS zdarma. Objevili jsme a úspěšně otestovali bránu na webu www.poslat.cz. Kromě velké trojky se podařilo odeslat SMS na operátory TescoMobile, Mobil.cz, CALLPRO.cz. Věříme, že pro další virtuály bude fungovat také.

  poslatsms.cz

Jak na volání a SMS z mobilu zdarma

S příchodem virtuálních operátorů došlo k výraznému snížení cen hovorů. Ceny SMS zpráv se ale stále drží vysoko a zřídkakdy se dá poslat SMS zpráva pod 1.20 (pomineme - li balíčky SMS zdarma, kde je zaplatíte v paušálu). Situaci mohou řešit aplikace, které nabízí volání a především SMS komunikaci  zdarma. Jedná se o komunikátory podobné známým aplikacím skype, nebo ICQ, které jsou ale ušity na míru mobilním zařízením. Můžete tedy komunikovat jen s přáteli, kteří používají tutéž aplikaci. Tedy pokud máte aktivován datový tarif, nebo jste připojeni k WiFi.

Jak na převod mobilního čísla k jinému operátorovi

Se vstupem virtuálních operátorů na český trh vzniklo nepřeberné množství nabídek tarifů. S výběrem nabídky jiného operátora je často spojená potřeba zachovat stávající telefonní číslo. Jak tedy přejít k jinému operátorovi a zachovat si svoje telefonní číslo?
kontakt: redakce@gsmtarify.cz

[CNW:Counter]