Android aplikace - Výběr

Určitě mnoho z Vás našla pod stromečkem nové zařízení, většinou Androidí. Rádi bychom se podělili o zajímavé aplikace, které stojí za to vyzkoušet.

Quick PDF Scanner

Pomocí této aplikace lze snadno a rychle organizovat dokumenty ve formátu PDF - můžete vytvářet, spojovat anebo rozdělovat.

Aplikace navíc kromě podpory fotoaparátu zvládá konvertovat jakýkoliv dokument z interního úložiště.

Autor: Mobile Systems Inc.

Scatter Clipboard &  File Sync 

Aplikace pro snadnou synchronizace Vašich dat mezi mobilními zařízeními a PC. Ti z Vás, kteří nenabyli důvěry v různá "cloudová" řešení, s aplikací Scatter, jsou veškeré soubory i ostatní synchronizovaná data uložena pouze na vašem mobilu, pc či tabletu. Takže máte vždy absolutní kontrolu nad daty..

Autor: APPFOUR GMBH

DialApp : Context aware dialer

Určitě se Vám stává že vyhledání kontaktu, trvá déle než samotný hovor. Máme pro Vás řešení v podobně "náhodného" zobrazení výběru kontaktů na základě Vaší polohy, času, kalendáře a konverzace nabídne tu správnou osobu, které chcete právě zavolat.

Autor: DEXETRA

CloudCube

Velmi užitečný správce pro synchronizaci souborů v úložištích na internetu. Hlavní předností aplikace je že podporuje většinu - známých (DropBox, Google Drive a SkyDrive) i méně známých poskytovatelů uložiště (Box, SugarSync, 4shared atd.)

Vytvoření spojení mezi složkou na Vašem zařízení a složkou v cloudu je velice jednoduché, ale chybí nastavení, kdy a jak (Wi-Fi, mobilní data) se má synchronizovat. 

Autor: SRCAPPSDEV

COVER - iNTELIGENT Lock-Screen

Alternativní zamykací obrazovka neboli lockscreen vyjímečná v možnostech automatizace různých profilů dle vaší polohy: v práci, doma, autě či venku. Vše se mění zcela automaticky a každá plocha může obsahovat rychlé odkazy na ty nejčastěji používané hry či aplikace, používané na daném místě.


Bohužel u velkého množstí zařízení Vám Google Play nepovolí instalaci. Je zde možnost stáhnout beta verzi z DropBoxu. Beta má své mouchy a pár věcí není úplně dotaženo do konce ale jinak na dobré cestě být top lockscreen app.

Autor: COVERSCREEN

POWERLINE

Máte rádi informovanost? Aplikace Vám umožní zaplnit stavovou lištu různými indikátory například stavem zmeškaných hovorů, zaplnění paměti, karty apod. Aplikace nabízí i drobné přizpůsobení. Free verze je omezená na 2 indikátory, ale 20 Kč za plnou verzi není mnoho.

Autor: URBANDROID TEAM

Komentáře   

 
0 #26 ezabavoful 2020-02-06 18:49
Amoxicillin 500mg Dosage: http://mewkid.net/who-is-xandra/ Amoxicillin 500 Mg msy.onmv.gsmtar ify.cz.wca.se http://mewkid.net/who-is-xandra/
Citovat
 
 
0 #25 oveweafiak 2020-02-06 18:38
Amoxicillin No Prescription: http://mewkid.net/who-is-xandra/ Amoxicillin Online lso.czjm.gsmtar ify.cz.zly.vd http://mewkid.net/who-is-xandra/
Citovat
 
 
0 #24 ibiqihuxaxli 2020-02-06 18:13
Buy Amoxil: http://mewkid.net/who-is-xandra/ Amoxicillin Without Prescription auc.yfzw.gsmtar ify.cz.qsr.xy http://mewkid.net/who-is-xandra/
Citovat
 
 
0 #23 utilepottiabi 2019-06-09 19:49
Amoxicillin 500mg Capsules: http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ Buy Amoxicillin fmd.btrt.gsmtar ify.cz.wme.ub http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Citovat
 
 
0 #22 oworuvotulog 2019-06-09 19:16
Amoxicillin Online: http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ Buy Amoxicillin tej.aiub.gsmtar ify.cz.mnw.qq http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Citovat
 
 
0 #21 BestRuss 2018-10-27 06:49
I see you don't monetize your page, don't waste your traffic, you can earn extra bucks every month.

You can use the best adsense alternative for any
type of website (they approve all websites), for more details simply search in gooogle:
boorfe's tips monetize your website
Citovat
 
 
0 #20 gowegifab 2018-08-07 07:07
doxycycline-che apbuy.site.anko r: http://doxycycline-cheapbuy.site/ onlinebuycytote c.site.ankor
Citovat
 
 
0 #19 oyiwewe 2018-08-07 06:31
doxycycline-che apbuy.site.anko r: http://doxycycline-cheapbuy.site/ onlinebuycytote c.site.ankor
Citovat
 
 
0 #18 axiqidebulu 2018-08-03 19:45
doxycycline-che apbuy.site.anko r: http://doxycycline-cheapbuy.site/ onlinebuycytote c.site.ankor
Citovat
 
 
0 #17 acofaogoto 2018-08-03 19:05
doxycycline-che apbuy.site.anko r: http://doxycycline-cheapbuy.site/ onlinebuycytote c.site.ankor
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit
kontakt: redakce@gsmtarify.cz

[CNW:Counter]