Android aplikace - Výběr

Určitě mnoho z Vás našla pod stromečkem nové zařízení, většinou Androidí. Rádi bychom se podělili o zajímavé aplikace, které stojí za to vyzkoušet.

Quick PDF Scanner

Pomocí této aplikace lze snadno a rychle organizovat dokumenty ve formátu PDF - můžete vytvářet, spojovat anebo rozdělovat.

Aplikace navíc kromě podpory fotoaparátu zvládá konvertovat jakýkoliv dokument z interního úložiště.

Autor: Mobile Systems Inc.

Scatter Clipboard &  File Sync 

Aplikace pro snadnou synchronizace Vašich dat mezi mobilními zařízeními a PC. Ti z Vás, kteří nenabyli důvěry v různá "cloudová" řešení, s aplikací Scatter, jsou veškeré soubory i ostatní synchronizovaná data uložena pouze na vašem mobilu, pc či tabletu. Takže máte vždy absolutní kontrolu nad daty..

Autor: APPFOUR GMBH

DialApp : Context aware dialer

Určitě se Vám stává že vyhledání kontaktu, trvá déle než samotný hovor. Máme pro Vás řešení v podobně "náhodného" zobrazení výběru kontaktů na základě Vaší polohy, času, kalendáře a konverzace nabídne tu správnou osobu, které chcete právě zavolat.

Autor: DEXETRA

CloudCube

Velmi užitečný správce pro synchronizaci souborů v úložištích na internetu. Hlavní předností aplikace je že podporuje většinu - známých (DropBox, Google Drive a SkyDrive) i méně známých poskytovatelů uložiště (Box, SugarSync, 4shared atd.)

Vytvoření spojení mezi složkou na Vašem zařízení a složkou v cloudu je velice jednoduché, ale chybí nastavení, kdy a jak (Wi-Fi, mobilní data) se má synchronizovat. 

Autor: SRCAPPSDEV

COVER - iNTELIGENT Lock-Screen

Alternativní zamykací obrazovka neboli lockscreen vyjímečná v možnostech automatizace různých profilů dle vaší polohy: v práci, doma, autě či venku. Vše se mění zcela automaticky a každá plocha může obsahovat rychlé odkazy na ty nejčastěji používané hry či aplikace, používané na daném místě.


Bohužel u velkého množstí zařízení Vám Google Play nepovolí instalaci. Je zde možnost stáhnout beta verzi z DropBoxu. Beta má své mouchy a pár věcí není úplně dotaženo do konce ale jinak na dobré cestě být top lockscreen app.

Autor: COVERSCREEN

POWERLINE

Máte rádi informovanost? Aplikace Vám umožní zaplnit stavovou lištu různými indikátory například stavem zmeškaných hovorů, zaplnění paměti, karty apod. Aplikace nabízí i drobné přizpůsobení. Free verze je omezená na 2 indikátory, ale 20 Kč za plnou verzi není mnoho.

Autor: URBANDROID TEAM

Komentáře   

 
0 #4 VNPT smartbox v2 2018-05-14 22:23
Excellent blog you have got here.. It's hard to find high-quality writing like yours these days.
I truly appreciate individuals like you! Take care!!
Citovat
 
 
0 #3 androidtvbox.edu.vn 2018-04-28 18:47
Valuable info. Lucky me I discovered your website unintentionally , and I
am stunned why this coincidence didn't came about in advance!
I bookmarked it.
Citovat
 
 
0 #2 GSM 2016-01-06 00:52
Am glad that you find this information usefull.

Have a nice day
Citovat
 
 
0 #1 aktivitätstracker 2014-09-01 23:07
It's going to be ending of mine day, except before ending I am reading this wonderful article to improve
my know-how.
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit
kontakt: redakce@gsmtarify.cz

[CNW:Counter]