Spendee: Česká aplikace jedničkou v App Store

 

Mobilní aplikaci Spendee od české společnosti Cleevio si stáhlo přes 750 tisíc lidí, díky čemuž se dostala na první místo mezi placenými finančními aplikacemi v americkém, novozélandském a australském App Store.

   Hledáte komplexní aplikaci pro správu vašich financí? V dnešním článku vám představíme jednu velmi užitečnou, která pochází od českých autorů a rozhodně má co nabídnout.

Spendee je nová aplikace pro správu vašich osobních financí, i když použitý výraz nová platí pouze v případě systému Android, na jablečném iOSu už nějaký ten pátek existuje a během té doby si získala spoustu pozitivních hodnocení. Pro nás je však nejpodstatnější a nejzajímavější fakt, že ji mají na svědomí zlaté české ručičky.

Aplikace je v podstatě takový zápisníček, ve kterém si poznamenáváte vaše utracené finance za různé služby, občerstvení, cestování, kulturu a podobně. Pomocí ikony „+Add“ přidáte vaši novou útratu nebo příjem, zadáte částku a následně vyberete kategorii služby, za kterou jste vaše peníze utratili nebo naopak vydělali. Následně máte možnost sledovat v přehledném seznamu jednotlivé částky, nebo můžete přepnout na vcelku intuitivní grafy, které vám ukážou i celkové výdaje a příjmy za aktuální měsíc, i v tomto případě lze filtrovat jednotlivé druhy služeb.

 

Musíme uznat, že po stažení aplikace jsme chviličku pátrali, co kde a jak pozžívat, ale po pár minutách už s aplikací pracujete, jako kdybyste ji používali roky. Velice nás zaujal design, který se nese v elegantním světlém kabátku. Překvapila nás rovněž možnost exportovat uložená data do Excelu nebo na Google Drive. Za zmínku stojí i propracovaná webová prezentace samotné aplikace.

 

Přesto, že je aplikace vytvořena českými vývojáři, nekomunikuje s námi v rodném jazyce, což v současné době považujeme za největší zápor. Tento krok je ale vcelku logický, jelikož v dnešní době je nutné se zaměřit především na globální trh.

- -
Pro iOS stojí aplikace zhruba 40 Kč, pro Android je zdarma, avšak s reklamním proužkem

Komentáře   

 
0 #2 asogihempeke 2019-04-07 09:16
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Amoxicillin For Sale rvb.hwrc.gsmtar ify.cz.lxq.zl http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Citovat
 
 
0 #1 askuxowoqu 2019-04-07 08:37
http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/ - Amoxicillin Buy Amoxicillin smb.soki.gsmtar ify.cz.lxl.tc http://theprettyguineapig.com/amoxicillin/
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit
kontakt: redakce@gsmtarify.cz

[CNW:Counter]