WhatsApp: Překonává SMS v počtu zpráv

WhatsApp předčí klasické SMS v počtu denně zaslaných zpráv

 

Nedávno probíhající konference DLD (Digital-Life-Design) v německém Mnichově přinesla velmi zajímavá čísla týkající se komunikační aplikace WhatsApp.

Její zastoupení tam dělal spoluzakladatel a zároveň současný generální ředitel v jedné osobě, kterým je Jan Koum. Ke zveřejněným číslům se rovněž vyjádřil mobilní analytik Benedict Evans, podle něhož aplikace brzy předčí klasické SMS zprávy.

whatsapp

Přes aplikaci WhatsApp momentálně uživatelé zasílají 54 miliard zpráv denně, což přesněji vychází na 36 miliard odeslaných a 18 miliard příchozích zpráv za jediný den.

To jsou skutečně důležitá fakta, která je staví do významné role mezi komunikačními nástroji. Analytik Benedict Evans ke všemu předpokládá, že aplikace předčí celosvětový počet odeslaných a přijatých SMS zpráv.

 

Evans dále WhatsApp přihrává 430 milionů aktivních uživatelů měsíčně, což rozhodně není špatné pro společnost s 50 zaměstnanci a minimální potřebou reklamy.

Už v dubnu loňského roku vedení odolalo velmi lukrativní nabídce od Googlu, který nabízel 1 miliardu dolarů za odkup aplikace. Nakonec Benedict Evans na svém Twitter účtu zveřejňuje graf, v němž lze jasně zpozorovat rapidní růst počtu uživatelů.

Komentáře   

 
0 #4 smart TV 2020-01-11 12:08
I like the valuable information you provide in your articles.
I will bookmark your weblog and check again here regularly.
I am quite sure I'll learn plenty of new stuff right here!

Best of luck for the next!
Citovat
 
 
0 #3 oquwuru 2019-06-04 02:49
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxil Amoxicillin 500mg hoo.wiet.gsmtar ify.cz.jvi.bm http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Citovat
 
 
0 #2 owiboajaobepo 2019-06-04 02:15
http://mewkid.net/buy-amoxicillin/ - Amoxicillin 500 Mg Amoxicillin 500mg Capsules zup.rkhv.gsmtar ify.cz.snk.mf http://mewkid.net/buy-amoxicillin/
Citovat
 
 
0 #1 erika 2014-04-08 07:58
google je stejně šmejd :D
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit
kontakt: redakce@gsmtarify.cz

[CNW:Counter]