Virtuál Fortech jde s cenou dolů

Minutu volání má za 1,21 Kč, stejně tak SMS a k tomu třeba 500 MB za 159 Kč. 

Společnost Fortech z Litomyšle, která primárně působí jako poskytovatel bezdrátového připojení k internetu, přichází s nabídkou mobilního volání a stává se MVNO. Pod heslem v jednoduchosti je síla přichází s jedním předplaceným tarifem s cenou volání 1,21 Kč/min. na mobily i pevné linky v ČR. Tarifikace je nastavena na sekundovou po první celé minutě (60+1) a za provoz čísla je účtován poplatek 30 Kč měsíčně. Odchozí textovka vyjde opět na 1,21 Kč, SMS do zahraničí pak 2,42 Kč. Multimediální zpráva v tuzemsku stojí 3,63 Kč.

T-Mobile uvedl datovou SIM kartu bez dat, budou sdílená s hlavním tarifem

T-Mobile se včera pochlubil, že jako první v ČR přináší sdílený mobilní internet. 

Baterie poháněné cukrem?

Energie extrahovaná z přírody. Chemici pracují na baterii, která dokáže efektivně využít elektrický potenciál v cukernatém roztoku.

WhatsApp: Překonává SMS v počtu zpráv

WhatsApp předčí klasické SMS v počtu denně zaslaných zpráv

Huawei MediaPad 7 Youth2 – zaměřeno na cenu

Na první pohled dobře vypadající tablet nabídne pouze průměrnou výbavu, což bude mít jasný odraz v konečné prodejní ceně.

Nvidia Tegra K1: první testy na desktopu

Na CESu představila Nvidia nové mobilní čipsety Tegra K1, které budou dostupné ve dvou hlavních verzích s grafikou založenou na architektuře Kepler. Jen o několik dní později se nové Tegry postavily konkurenci v prvních reálných testech na desktopu.

NSA denně sleduje až 200 milionů SMS. Z nich doluje užitečné informace

Americká národní agentura z SMS dolovala užitečné informace jako kontakty (vCard), zprávy o finančních transakcích, zmeškaných hovorech, heslech, výměnách SIM karet nebo překročení hranic
kontakt: redakce@gsmtarify.cz

[CNW:Counter]