T-Mobile zlevňuje volání do zahraničí, do Slovenska 7kč

Voláte s T-Mobilem za hranice? Pokud ano, máme pro vás dobrou zprávu.

Samsung Galaxy Tab3 Lite 

České zastoupení Samsungu sdělilo prodejní cenu WiFi verze, která zamíří na náš trh v posledním týdnu v lednu. Cena se zastavila na 3 999 Kč s DPH. Objeví se bílé a šedé barvě.

ČTÚ chystá vlastní mapu pokrytí 3G a LTE

 Český Telekomunikační Úřad oznámil v prosincové monitorovací zprávě, že se chystá spustit vlastní mapu pokrytí. Chce na ni zobrazovat aktuální pokrytí UMTS a LTE sítí všech operátorů.

Google Play Edice: Odlehčená edice android dostal nové "kumpány"

LG a Google spolu vydávají tzv. Google Play Edition tabletu G Pad 8.3. Původní tablet měl výrazně upravenou verzi operačního systému, takže tato nová inkarnace se zaměřuje především na Ty softwarově-moudřejší a nabízí "čistčí" variantu Androidu.

Mobil.cz snižuje cenu volání na 2,20 Kč za minutu

Pokud jste vsadili na předplacenou kartu Mobil.cz, pak má pro Vás tento virtuál vánoční překvapení -  cenu volání snižuje na 2.20 Kč za minutu. Pro upřesněnísazba klesá zhruba o 30 haléřů a hovory jsou stále účtovány po sekundách po první minutě, která je účtována celá (60+1)

WhatsApp aktualizace - videa

 

Nyní máte konečně možnost posílát přátelům videa. Rovněž lze nahrávat nové videa.. V předchozích dvou aktualizacích bylo opraveno pár chyb a přidány důležité funkce. 

Samsung včera uvolnil oficiální firmwarový update pro model Galaxy Note II

Hlavním přínosem je aktualizaci na Anroid 4.3.

Update je k dispozici pro majitele z volné distribuce a operátora Vodafone, modely od T-Mobile a O2 musejí ještě počkat. Balíček má velikost 722 MB a měl by se nabídnou sám nebo na vyžádání v Nastavení - Zařízení - Aktualizace sw - Aktualizovat. Systém je svižnější a lépe se pracuje s klávesnicí, ikdyž se poněkud zmenšila na šířku.

Google zrušil možnost nastavení ochrany osobních údajů.

 


K využití této funkce si uživatelé museli nainstalovat aplikaci AppOps Launcher. Kdy tato funkce umožnila uživateli nastavit, zda poskytne aplikaci všechny osobní údaje či jen například přístup k informacím o poloze nebo čtení kontaktů.

NEXUS5 s Androidem 4.4 KitKat -  Google ukazuje zoubky..

.. představuje Nexus 5 "vládce smartphonů" a spouští Android 4.4 KitKat pro veřejnost.

 

Google jako zadavatel a LG jako výrobce první řadě reagují na stížnosti prvních majitelů nového referenčního modelu Nexus 5. Zaměřili se především na lepší konstrukční zpracování a odstranění vad, na něž si stěžovali i novináři.

Dárek pro manželku nebo přítelkyni - nejdražší mobil na světě

Pokud vaši partnerku již nudí kabelky od Louis Vuitton, peněženky od Hermés, nebo boty od Prady, jistě jí udělá radost telefon HTC one z 18 karátového zlata.  Za pouhých 83 000,- je Váš a jistě Vaši polovičku potěší :-)
kontakt: redakce@gsmtarify.cz

[CNW:Counter]